Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Нарахування внесків до ПФУ на суми виплат за минулі та майбутні періоди

При нарахуванні страхових внесків за минулі періоди застосовується розмір страхового внеску, що діяв на день нарахування виплат (доходу), на які відповідно до цього Закону нараховуються страхові внески. При цьому, обмеження виплат максимальною величиною, на які нараховуються страхові внески, що встановлюється законодавством, здійснюється за кожен місяць окремо в розмірі обмеження, який діяв у період, за який здійснюється нарахування виплат.

У разі якщо у звітному періоді проводяться нарахування та виплати за майбутні періоди, застосовується розмір страхового внеску, що діє на день нарахування виплат (доходу), на які відповідно до цього Закону нараховуються страхові внески. При цьому обмеження виплат максимальною величиною, на які нараховуються страхові внески, що встановлюється законодавством, здійснюється за кожен місяць окремо в розмірі, який діє та діятиме в періоді, за який здійснюється нарахування виплат.

У вищезазначеному порядку здійснюється нарахування страхових внесків лише на виплати, що відповідно до чинного законодавства нараховуються за минулі або майбутні періоди, а саме: лікарняні та відпускні.

У разі якщо працівнику здійснюються донарахування заробітної плати, пов'язані з іншими обставинами, ставка страхового внеску та максимальна величина застосовуються у розмірах, що діють у момент їх нарахування.

 

(Лист Пенсійного фонду України «Щодо нарахування внесків до ПФУ на суми виплат за минулі та майбутні періоди» від 08.04.2010 р. N 5996/03-20)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ