Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок стягнення податків та зборів у випадку зникнення/втрати/крадіжки вантажів під час їх переміщення митною територією України, зберігання на складах тимчасового зберігання або митних ліцензійних складах

У разі зникнення/втрати/крадіжки вантажу під час його переміщення по митній території України із застосуванням у якості документа контролю за доставкою вантажу у митницю призначення попереднього повідомлення відповідальність за сплату передбачених законодавством митних платежів несе одержувач товару, а тому заходи по донарахуванню таких платежів, визначені Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 N 2181-III (далі - Закон), повинні вживатися саме до цього одержувача.

У разі зникнення/втрати/крадіжки вантажу під час його зберігання на складі тимчасового зберігання або на митному ліцензійному складі передбачені Законом заходи щодо справляння сум податків та зборів, які підлягали б сплаті при випуску таких товарів у вільний обіг, також вживаються до одержувача вантажу.

При цьому слід зазначити, що в усіх вищезгаданих випадках заходи вживаються відповідно до підпункту "а" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 Закону. Проте при визначенні податкових зобов'язань на підставі вищезазначеного підпункту додатково вживаються заходи із проведення перевірок системи звітності та обліку товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, результати яких можуть слугувати носієм доказової інформації при визначенні податкового зобов'язання.

 

(Лист Державної митної служби України «Щодо порядку стягнення податків та зборів у випадку зникнення/втрати/крадіжки вантажів під час їх переміщення митною територією України, зберігання на складах тимчасового зберігання або митних ліцензійних складах» від 02.04.2010 р. N 11/4-10.15/2868-ЕП)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ