Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо повернення надмірно сплачених податків і зборів (обов'язкових платежів) суб'єктам господарювання

У разі прийняття митним органом або митним органом вищого рівня рішення про застосування митної вартості товарів, заявленої декларантом, суб'єкти господарювання або вповноважені ними митні брокери можуть подавати заяву про повернення надмірно сплачених до бюджету митних та інших платежів у строки, передбачені в пункті 1 розділу III Порядку повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу як передоплата, і митних та інших платежів, помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, затвердженого наказом Держмитслужби від 20.07.2007 N 618, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.09.2007 за N 1097/14364.

Заява може бути подана не пізніше 1095-го дня, наступного за днем зарахування коштів до Державного бюджету України.

(Лист Державної митної служби України «Щодо повернення надмірно сплачених податків і зборів (обов'язкових платежів) суб'єктам господарювання» від 30.03.2010 р. N 11/4-10.15/2689-ЕП)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ