Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо заповнення звіту до ПФУ

Рядок 6 "Сума, на яку збільшено внески у зв'язку з виправленням помилки у період після 01.01.2004" та рядок 7 "Сума, на яку зменшені внески у зв'язку з виправленням помилки у період після 01.01.2004" таблиці 1 Звіту заповнюються платником лише у випадках, коли ним самостійно виявлено заниження або завищення відповідно сум нарахованих страхових внесків у періодах, що передують звітному, тобто на суми виплат, які є базою для нарахувань страхових внесків, помилково не були своєчасно нараховані внески.

Крім того, ці рядки використовуються платниками у разі невірного застосування максимальної величини, з якої справляються страхові внески.

У такому випадку у рядку "Зміст помилки" необхідно зазначити, що перерахунок страхових внесків проведено у зв'язку зі зміною максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників.

При цьому у рядках 6а "Сума виплати (заробітку, доходу), на яку донараховані страхові внески" та 7а "Сума виплати (заробітку, доходу), на яку зайво нараховані страхові внески" таблиці 1 Звіту платник зазначає об'єкт, на який відповідно донараховано або зайво нараховано страхові внески.

Звертаємо увагу, що у разі заповнення рядка 6а таблиці 1 Звіту зазначена сума відображається у таблиці 7 Звіту з кодом типу нарахувань 4, а у разі заповнення рядка 7а таблиці 1 Звіту зазначена сума відображається у таблиці 7 Звіту з кодом типу нарахувань 5.

При цьому зазначені рядки не використовуються для коригування або виправлення помилок, пов'язаних із коригуванням нарахованого фонду оплати праці, допущених у попередніх періодах. Вони відображаються у фонді оплати праці того місяця, у якому були здійснені нарахування.

 

(Лист Пенсійного фонду України «Щодо заповнення звіту до ПФУ» від 30.03.2010 р. N 5275/03-30)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ