Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку

З огляду на те, що підставою для застосування спрощеної системи оподаткування є Свідоцтво про сплату єдиного податку, що видається суб'єкту малого підприємництва, затримка у видачі Свідоцтва не може розглядатись як мовчазна згода на початок роботи на умовах спрощеної системи оподаткування.

Окремо зазначаємо, що у зв'язку з втратою чинності Перехідними положеннями Конституції України зміни в умови застосування спрощеної системи оподаткування можна внести лише шляхом прийняття відповідного законодавчого акта.

На сьогодні відповідного законодавчого акта не прийнято, а тому спрощену систему оподаткування мають право застосовувати суб'єкти малого підприємництва, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку та відповідають вимогам Указу N 727.

(Лист Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва «Щодо видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку» від 22.02.2010 р. N 2136)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ