Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оформлення документів при відрядженні за кордон

Витяг з листа Міністерства фінансів України «Про оформлення документів при відрядженні за кордон» від 24.02.2010 р. N 31-26030-13-10/4069:

 

«У разі опрацювання питання щодо направлення директора підприємства на конференцію в Росію за запрошенням угорської сторони необхідно звернути увагу на такі вимоги:

 

якщо приймаючою стороною (організатором конференції, яка відбувається у Росії) є угорське підприємство (організація, установа), то у посвідченні про відрядження необхідна відмітка угорського підприємства:

 

у запрошенні угорської сторони в обов'язковому порядку має бути визначено місце проведення конференції (у тому числі країна проведення заходу). У разі відсутності такої інформації підприємство не має підстав видавати наказ про службове відрядження».

 

(Лист Міністерства фінансів України «Про оформлення документів при відрядженні за кордон» від 24.02.2010 р. N 31-26030-13-10/4069)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ