Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Кошти суб'єктів ЗЕД, які знаходяться на відповідному рахунку митного органу понад три роки

У разі ліквідації особи, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, залишки авансових платежів по закінченню терміну позовної давності перераховуються митними органами до Державного бюджету України на відповідні рахунки відкриті в органах Держказначейства України з обліку надходжень загального фонду державного бюджету за кодом бюджетної класифікації доходів бюджету 24030000 "Надходження сум кредиторської та депонентської заборгованості підприємств, організацій та установ, щодо яких минув строк позовної давності".

 

В інших випадках, залишки коштів суб'єктів підприємницької діяльності, які перебувають на рахунках митних органів понад три роки, залишаються на відповідних рахунках до внесення змін до Порядку розпорядження валютними цінностями (крім цінних паперів), дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням, що переходять у власність держави, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.99 N 11 та постановою Правління Національного банку України від 31.03.99 N 153.

 

(Лист Державної митної служби України «Про надання роз'яснень [щодо коштів суб'єктів ЗЕД, які знаходяться на відповідному рахунку митного органу понад три роки]» від 15.02.2010 р. N 11/3-10.15/1389-ЕП)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ