Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо проектів змін до деяких законодавчих актів України з питань сплати податків та зборів до фонду оплати праці.

06 квітня 2010 року, Президент Групи корпоративного консалтингу «Ол.Консалтинг» Олексій Гачківський, як представник Аудиторської палати України брав участь у засіданні робочої групи Державного комітету України з питань регулятивної політики та підприємництва, яке проводив М.Бродський. На цьому засіданні Держкомпідпиємнитцво намагалося погодити зміни до деяких Законів України.
 
Зазначені законопроекти мають за мету збільшення бази для податку доходів з фізичних осіб та платежів до різних фондів соціального страхування при нарахуванні та виплаті заробітних плат.
 
Суть запропонованих пропозицій змін Держкомпідпиємнитцво (формально ініціатором виступає Міністерство фінансів України, а фактично, автором пропозицій є Михайло Бродський, за його словами) зводиться до наступного:
 
1.   Вводиться поняття "середня індикативна заробітня плата", яка визначається, як встановлена мінімальна з/п помножена на такі коефіцієнти:
(а) для директорів – 5;
(б) для бухгалтерів – 3;
(в) для усіх інших – 2.
 
2.   Отримана індикативна з/п є базою для оподаткування доходів фізичних осіб, а також платежів до фондів соціального страхування, у випадках, якщо фактично нарахована або є меншою за індикативну.
 
Суть зустрічі зводилась до того, що пан Бродський намагався провести обговорення пропозицій, хоча, коли він почув, що у багатьох присутніх є інша думка щодо запропонованих законопроектів, дав зрозуміти, що він лише вислухає думку робочої групи, і не більше. Фактично, голосування не проводилось. Виходячи з почутого, можливо припусти що, імовірністьприйняття вказаних законопроектів є достатньо високою. Вступити в дію вони можуть у найближчі 2-3 місяці (якщо законодавець піде за спрощеною процедурою).
 


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ