Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про реєстрацію РРО

Невірно вказані або відсутні назва чи адреса господарської одиниці в касовому чеку реєстратора розрахункових операцій мали своїм наслідком невизнання касового чека розрахунковим документом та застосування до суб'єкта господарювання штрафних (фінансових) санкцій за порушення вимог п. 2 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами та доповненнями.

 

Державна податкова адміністрація України звертає увагу на необхідність правильного відображення у довідці про резервування фіскального номера РРО назви та адреси господарської одиниці, які є обов'язковими реквізитами касового чека, як розрахункового документа встановленої форми та зобов'язує провести відповідне навчання з працівниками підрозділів контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі.

 

(Лист ДПАУ «Про реєстрацію РРО» від 12.02.2010 р. N 2833/7/23-7017/157)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ