Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Стосовно своєчасності оприбуткування виручки на місці проведення розрахунків (у відокремленому підрозділі) та в касі підприємства

Відокремлений підрозділ може здавати готівкову виручку на наступний день за днем надходження таких коштів до його каси.

 

Однак, виходячи з потреби прискорення обігу готівкових коштів і своєчасного їх надходження до кас банків, а також з метою мінімізації ризиків щодо схоронності коштів, рекомендуємо відокремленому підрозділу здавати готівкову виручку у день її надходження.

 

Положенням передбачена можливість здавання готівкової виручки (готівки) відокремленими підрозділами підприємства - юридичної особи не лише безпосередньо до каси такої юридичної особи, а і до будь-якого банку через відповідні служби, яким надано право на перевезення валютних цінностей та інкасацію коштів (пункт 2.8 Положення).

 

Здавання таким відокремленим підрозділом виручки до банку може здійснюватися у день отримання готівки шляхом видачі готівки з місця проведення розрахунків за допомогою операцій "службова видача" з відповідною реєстрацією через РРО та обліком в КОРО, що ведеться таким відокремленим підрозділом (пункт 4.5 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 р. N 614).

 

(Лист Національного банку України «Стосовно своєчасності оприбуткування виручки на місці проведення розрахунків (у відокремленому підрозділі) та в касі підприємства» від 09.11.2009 р. N 11-113/5029-20868)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ