Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Індексація нормативної грошової оцінки землі у 2010 році

Згідно із статтею 23 Закону N 2535 грошова оцінка земельної ділянки щороку станом на 1 січня уточнюється на коефіцієнт індексації, порядок проведення якої затверджується Кабінетом Міністрів України.

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2000 року N 783 "Про проведення індексації грошової оцінки земель" Держкомзем України листом від 11.01.2010 N 641/22/6-10 повідомив Раду міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київську та Севастопольську міські державні адміністрації, Рескомзем АР Крим, головні управління Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі про відповідні коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель у 2010 році (копія листа додається).

Зазначені коефіцієнти індексації повинні бути враховані власниками землі, землекористувачами та орендарями земель державної і комунальної власності при складанні податкових розрахунків по земельному податку та податкових декларацій по орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності на 2010 рік.

З метою своєчасного забезпечення подання до 1 лютого 2010 року податкової звітності по земельному податку та орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності на 2010 рік просимо терміново довести наведене до підпорядкованих органів державної податкової служби та платників податків і встановити контроль за правильністю обчислення та повнотою сплати земельного податку та орендної плати за землю до відповідних місцевих бюджетів.

Щодо індексації ставок земельного податку відповідно до частини дванадцятої статті 7 Закону 2535, то коефіцієнт їх індексації буде доведений після прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік".

(Лист ДПАУ «Про індексацію нормативної грошової оцінки землі у 2010 році» від 13.01.2010 р. N 181/7/15-0717)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ