Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо розміру збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривню

Згідно пункту 6 статті 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - базовий Закон) юридичні та фізичні особи, що здійснюють операції з купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривню, сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з 2008 року в розмірі 0,5 відсотка від суми операції.

У 2009 році згідно Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (ст. 77) збір з придбання безготівкової валюти було знижено з 0,5 відсотка до 0,2 відсотка.

Оскільки бюджет 2010 року на сьогодні не прийнято, Кабінет Міністрів України затвердив постанову, за якою у 2010 році він працюватиме за тимчасовим розписом.

На думку Пенсійного фонду України, за таких умов мають діяти норми базового Закону. А тому, у 2010 році розмір збору із зазначених операцій має становити 0,5 відсотка.

Керуючись вимогами пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.98 N 1740 "Про затвердження Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій", Пенсійний фонд України надіслав для погодження проект відповідного спільного листа Національному банку України. 

(Лист Пенсійного фонду України «Щодо розміру збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривню» від 31.12.2009 р. N 24746/03-02)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ