Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати для розрахунку страхових виплат

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2009 р. N 1332 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. N 1266" (далі - Постанова N 1332), яка опублікована 15 грудня поточного року в газеті "Урядовий кур'єр" N 233, внесено зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням (далі - Порядок).

Відповідно до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" постанови Кабінету Міністрів України, крім постанов, що містять інформацію з обмеженим доступом, набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими постановами, але не раніше дня їх опублікування. Враховуючи зазначене. Постанова N 1332 набрала чинності з 15 грудня поточного року (лист Міністерства праці та соціальної політики від 18.12.2009 р. N 14705/0/14-09/18).

Таким чином, для страхових випадків, які настали до 15 грудня 2009 року, обчислення середньої заробітної плати для розрахунку допомоги за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, необхідно здійснювати без урахування змін, внесених Постановою N 1332.

В листі розглянуті особливості обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності.

(Лист виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати для розрахунку страхових виплат» від 29.12.2009 р. N 01-16-2801)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ