Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оплати праці головного бухгалтера

Основними завданнями та обов'язками кваліфікаційної характеристики для головного бухгалтера передбачено наступне: "Керує працівниками бухгалтерського обліку підприємства та розподіляє між ними посадові завдання та обов'язки. Знайомить цих працівників із нормативно-методичними документами та інформаційними матеріалами, які стосуються їх діяльності, а також із змінами в чинному законодавстві тощо".

Для зайняття посади головного бухгалтера необхідно мати: "повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та стаж бухгалтерської роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років".

Тобто посада "головний бухгалтер" вводиться при наявності підлеглих працівників бухгалтерського обліку та встановлених вимог до освітнього, освітньо-кваліфікаційного рівня і мінімальних вимог до стажу роботи.

Призначення на посаду головного бухгалтера повинне здійснюватися з урахуванням вищезазначеного.

Згідно із Довідником типових професійно-кваліфікаційних характеристик професій працівників кваліфікаційна характеристика професії головного бухгалтера поширюється на інші професії керівників підрозділів бухгалтерського обліку підприємств, установ та організацій: начальника управління, начальника відділу (самостійного), начальника відділу (у складі управління), завідувача відділу, завідувача сектору.

(Лист Міністерства праці та соціальної політики України «Щодо оплати праці головного бухгалтера» від 26.10.2009 р. N 642/13/84-09)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ