Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Обкладення ПДВ послуг міжнародного електрозв'язку, що надаються нерезидентом

Визначення місця поставки здійснюється за правилами, викладеними у пункті 6.5 статті 6 Закону.

Відповідно до загального правила визначення місця поставки послуг, встановленого підпунктом "а" пункту 6.5 статті 6 Закону, місцем поставки послуг вважається місце, де особа, яка надає послугу, зареєстрована платником цього податку, а у разі якщо така послуга надається нерезидентом, - місце розташування його представництва, а за відсутності такого - місце розташування резидента, який виконує агентські (представницькі) дії від імені такого нерезидента, а за відсутності такого - місце фактичного розташування покупця (отримувача), який у цьому випадку виступає податковим агентом такого нерезидента.

Враховуючи викладене, місцем поставки послуг міжнародного електрозв'язку, що надаються резиденту нерезидентом, який не має представництва на митній території України, є місце реєстрації українського оператора.

Тобто, операції з поставки таких послуг є об'єктом оподаткування податком на додану вартість і підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 20 %.

(Лист ДПАУ «Про обкладення ПДВ послуг міжнародного електрозв'язку, що надаються нерезидентом» від 16.10.2009 р. N 22746/7/16-1517-26)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ