Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок призначення ліквідатора відсутнього боржника

Закон України від 11.06.2009 р. N 1506-VI "Про запобігання та протидії корупції", який набирає чинності 1 січня 2010 року, також забороняє державним службовцям займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики зі спорту, що здійснюється у позаробочий час), безпосередньо або через інших осіб, якщо інше не передбачене законом.

З метою вирішення питань щодо призначення арбітражних керуючих ліквідаторами відсутніх боржників та уникнення позовів щодо стягнення заборгованості за оплату послуг Державна податкова адміністрація України рекомендує:

• не допускати призначення працівників державних податкових органів ліквідаторами відсутніх боржників;

• утримуватись від укладення господарських договорів з арбітражними керуючими на виконання послуг ліквідатора відсутнього боржника на платній основі;

• при зверненні до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника направляти письмове звернення до відповідного територіального органу з питань банкрутства про визначення кандидатури ліквідатора такого боржника з числа арбітражних керуючих, які мають відповідну ліцензію Міністерства економіки України.

(Лист ДПАУ «Про порядок призначення ліквідатора відсутнього боржника» від 14.10.2009 р. N 22499/7/24-0317)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ