Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Застосування та стягнення штрафних санкцій за порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД

Податковий орган не є суб'єктом, наділеним господарською компетенцією, та безпосередньо не здійснює організаційно-господарських повноважень щодо суб'єкта господарювання.

Крім того, статтею 4 Кодексу визначено, що не є предметом регулювання цього Кодексу адміністративні та інші відносини управління за участі суб'єктів господарювання, в яких орган державної влади або місцевого самоврядування не є суб'єктом, наділеним господарською компетенцією, і безпосередньо не здійснює організаційно-господарських повноважень щодо суб'єкта господарювання.

З урахуванням викладеного, терміни, передбачені статтею 250 Кодексу, не розповсюджуються на податкові відносини.

Така ж позиція підтримана Верховним Судом України (постанова від 25.03.2008 р.), Вищим адміністративним судом України (ухвала від 25.12.2007 року) та Вищим господарським судом України (постанова від 07.07.2005 р. по справі 29/11).

Тобто, податкові органи мають право на проведення заходів стягнення до моменту погашення заборгованості суб'єкта перед бюджетом.

(Лист ДПАУ «Щодо застосування та стягнення штрафних санкцій за порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД» від 15.10.2009 р. N 10517/6/22-5015)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ