Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Стосовно порядку повернення коштів працівниками, що перебували у відрядженні за кордоном

Згідно з пунктом 1 глави 2 розділу III Інструкції про касові операції в банках України2 іноземна валюта у вигляді монет приймається в касу банку від юридичних осіб за рішенням банку і лише в разі касового обслуговування юридичних осіб, що мають право використовувати іноземну валюту як засіб платежу або здійснювати розрахунки, пов'язані з відрядженням за кордон.

Зазначене рішення банк приймає залежно від переліку фінансових послуг, які він надає своїм клієнтам. Наприклад, якщо банк обслуговує підприємства, які надають послуги з пасажирських перевезень, то для забезпечення розрахунків на пасажирському транспорті може використовуватися іноземна валюта в монетах. За таких умов банк може приймати в касу монети певних іноземних валют, оскільки їх подальший обіг (використання) забезпечений наведеною операцією.

(Лист НБУ «Стосовно порядку повернення коштів працівниками, що перебували у відрядженні за кордоном» від 13.10.2009 р. N 13-122/6745)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ