Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо проведення камеральних перевірок

ДПА України погоджується з позицією ДПА в області в частині можливості проведення невиїзної документальної перевірки, в процесі якої визначення сум податкового зобов'язання щодо земельного податку проводити на підставі поданих платниками декларацій, а також отриманої від землевпорядних органів інформації щодо сум нормативно-грошової оцінки землі.

Стосовно застосування до платників штрафних санкцій повідомляємо, що оскільки у випадку, що розглядається, платниками земельного податку розрахунки цього податку до відповідних органів державної податкової служби були надані у терміни, визначені чинним законодавством (до 1 лютого), то згідно із пп. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону N 2181-III у разі, коли контролюючий орган самостійно донараховує суму податкового зобов'язання платника податків за підставами, викладеними у пп. "б" пп. 4.2.2 п. 4.2 ст. 4 цього Закону, такий платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 10 % від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, установлених для такого податку, збору (обов'язкового платежу), починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше 50 % такої суми та не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.

Разом з тим повідомляємо, що функціональні обов'язки відповідних структурних підрозділів органів державної податкової служби визначаються у Положенні про такий структурний підрозділ. При цьому перелік та зміст функцій відповідних органів державної податкової служби (в розрізі структурних підрозділів), а також їх типові структури затверджені наказом ДПА України від 25.12.2004 р. N 722 (зі змінами та доповненнями).

(Лист ДПАУ «Щодо проведення камеральних перевірок» від 28.09.2009 р. N 21042/7/15-0717)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ