Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Оподаткування податком на додану вартість операцій з реорганізації підприємства у результаті його перетворення

Платник податку, активи якого у межах реорганізації передаються іншому платнику або розподіляються між кількома іншими платниками, повинен нарахувати податкові зобов'язання на вартість таких активів, виходячи з їх звичайної ціни, але не нижче ціни придбання.

На момент анулювання реєстрації у зв'язку з припиненням юридичної особи в результаті реорганізації (ліквідації) товарні залишки або основні фонди в особи, реєстрація якої анулюється, у повному обсязі передаються новоствореній юридичній особі - правонаступнику.

Така передача здійснюється з урахуванням норм підпункту 3.2.8 пункту 3.2 статті 3 Закону з одночасним застосовуванням останнього абзацу підпункту 7.4.1 пункту 7.4 статті 7 Закону, а суми бюджетного відшкодування, задекларовані платником у попередніх податкових періодах у рахунок погашення податкових зобов'язань майбутніх звітних періодів, мають бути погашені податковими зобов'язаннями, нарахованими за наслідками останнього податкового періоду.

Таким чином, на момент анулювання реєстрації платника податку на додану вартість об'єкт для застосування вимог останнього абзацу пункту 9.8 статті 9 Закону (товарні залишки або основні фонди) відсутній.

(Лист ДПАУ «Щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з реорганізації підприємства у результаті його перетворення» від 25.03.2009 р. N 152/4/16-1510)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ