Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо переліку документів, які подаються для проведення державної реєстрації припинення акціонерних товариств в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення)

10.05.2009 р. набрав чинності Закон України від 25 грудня 2008 року N 809-VI, яким, зокрема, внесено зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон про реєстрацію).

Враховуючи вимоги статті 37 Закону про реєстрацію державний реєстратор при поданні акціонерним товариством документів для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті реорганізації не може вимагати копію розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій.

На даний час, Держкомпідприємництво доручило Державному підприємству "Інформаційно-ресурсний центр" вжити заходів щодо доопрацювання АРМу державного реєстратора, в частині вилучення з переліку документів, які подаються державному реєстратору відповідно до статті 37 Закону про реєстрацію, копії розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій.

(Лист Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва «Щодо переліку документів, які подаються для проведення державної реєстрації припинення акціонерних товариств в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення)» від 09.06.2009 р. N 6747)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ