Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Особливості адміністрування збору за забруднення навколишнього природного середовища у зв'язку із змінами законодавства

З 31 липня 2009 року до платників збору не належать об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої територіальної громади.

З метою дотримання вимог чинного законодавства, починаючи з 31 липня 2009 року органи ДПС зобов'язані зараховувати підприємства (установи, організації) - юридичних осіб та інших платників, що визначені у пункті 2.1 Інструкції N 162/379, до категорії платників окремого податку - збору за забруднення навколишнього природного середовища, що справляється за викиди (пересувними та стаціонарними джерелами забруднення), скиди та розміщення відходів:

за місцем знаходження стаціонарних джерел забруднення та/або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів, які розташовані на територіях інших, ніж відповідний платник збору, сільських, селищних або міських рад у разі здійснення викидів та скидів стаціонарними джерелами забруднення та розміщення відходів;

та/або за місцем знаходження об'єднань, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів, що були до 31 липня 2009 року самостійними платниками збору у разі здійснення викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення.

Підприємства (установи, організації) - юридичні особи та інші платники, що визначені у пункті 2.1 Інструкції N 162/379, що мають у своєму складі об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, повинні подавати податкові розрахунки за 9 місяців 2009 року та сплачувати збір за податковий (звітний) період - III квартал 2009 року (в т .ч. липень місяць п. р.) з урахуванням податкових зобов'язань зі збору, що виникли у всіх об'єднань, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів, що були до 31 липня 2009 року самостійними платниками збору, в т. ч. за їх місцем знаходження (за місцем перебування на податковому обліку), в частині пересувних джерел забруднення або/та за місцем знаходження стаціонарних джерел забруднення та/або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів.

При складанні платниками збору податкового розрахунку збору за 9 місяців 2009 року наростаючим підсумком з початку року за всі об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що були до 31 липня 2009 року самостійними платниками збору, платники збору мають враховувати суми нарахованих податкових зобов'язань кожного свого структурного підрозділу, якими вже було подано податкову звітність за попередній звітний період за місцем знаходження структурних підрозділів (за місцем перебування на податковому обліку) або/та за місцем знаходження стаціонарних джерел забруднення та/або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів, з метою контролю за дотриманням платниками збору річних лімітів на скиди у водні об'єкти і розміщення відходів та повнотою обчислення збору тощо.

(Лист ДПАУ «Про особливості адміністрування збору за забруднення навколишнього природного середовища у зв'язку із змінами законодавства» від 22.10.2009 р. N 23120/7/15-0817)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ