Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування ЄСВ заробітної плати іноземців, які уклали трудовий договір з іноземним роботодавцем

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 20.12.2018 р. № 5319/6/99-99-13-02-03-15/ІПК надали роз’яснення щодо оподаткування ЄСВ заробітної плати іноземців, які уклали трудовий договір з іноземним роботодавцем.

Особливості регулювання трудових відносин іноземців та осіб без громадянства, які працюють в Україні, визначено ст. 54 Закону України "Про міжнародне приватне право" від 23.06.2005 р. № 2709-IV згідно з якою трудові відносини іноземців та осіб без громадянства, які працюють в Україні, не регулюються правом України в разі, якщо:

- іноземці та особи без громадянства працюють у складі дипломатичних представництв іноземних держав або представництв міжнародних організацій в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;

- іноземці та особи без громадянства за межами України уклали з іноземними роботодавцями - фізичними чи юридичними особами трудові договори про виконання роботи в Україні, якщо інше не передбачено договорами чи міжнародним договором України.

Платників єдиного внеску визначено ч.  1 ст. 4 Закону № 2464, до яких віднесено, зокрема, роботодавців: дипломатичні представництва і консульські установи іноземних держав, філії, представництва та інші відокремлені підрозділи іноземних підприємств, установ та організацій (у тому числі міжнародні), розташовані на території України.

Таким чином, дохід отриманий іноземним громадянином, який працює на підставі укладеного трудового договору за межами України з іноземним роботодавцем не є базою нарахування ЄСВ.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 20.12.2018 р. № 5319/6/99-99-13-02-03-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ