Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо визначення процентного співвідношення між сумою доходів та сумою дивідендів, отриманих платником

Відповідно до пп. 7.8.5 п. 7.8 ст. 7 Закону авансовий внесок, передбачений підпунктом 7.8.2 цього пункту, не справляється, зокрема, у разі виплати дивідендів платником податку, переважна частина доходів (більше 90 відсотків) якого отримана у вигляді дивідендів, сплачених юридичними особами - резидентами, які перебувають під його контролем відповідно до пункту 1.26 цього Закону.

Дивіденди, отримані платником податку від платників податку, що при виплаті цих дивідендів сплатили авансовий внесок з податку на прибуток у порядку, встановленому пунктом 7.8 цього Закону, не включається до валового доходу отримувача (пп. 4.2.11 п. 4.2 ст. 4 Закону) внаслідок чого форма декларації з податку на прибуток не містить відповідного рядка.

Таким чином, для застосування пп. 7.8.5 п. 7.8 ст. 7 Закону сума отриманих дивідендів від підконтрольних суб'єктів господарювання (резидентів) і сума доходів визначається за даними бухгалтерського обліку та фінансової звітності та підтверджується відповідними первинними документами.

(Лист ДПАУ «Про розгляд листа [щодо визначення процентного співвідношення між сумою доходів та сумою дивідендів, отриманих платником]» від 18.06.2009 р. N 12799/7/15-0217)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ