Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо нарахування ЄСВ на компенсацію вартості орендованого житла для працівника

Головне управління ДФС у Харківській області в індивідуальній податковій консультації від 29.08.2018 р. N 3755/ІПК/20-40-13-11-11 надала роз’яснення щодо нарахування ЄСВ на компенсацію вартості орендованого житла для працівника.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 N 1170 затверджено Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок (далі - Перелік N 1170).

Згідно п. 12 розділу II Переліку N 1170, компенсація вартості житла, переданого у власність працівникам, встановлена колективним договором, відноситься до видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Таким чином, компенсаційні виплати, що встановлені колективним договором у вигляді відшкодування вартості оренди житла працівникам, відносяться до виплат, які відповідно до Закону N 2464 становлять базу для нарахування єдиного внеску. Виключення становлять тільки компенсації вартості житла, переданого у власність працівникам.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області від 29.08.2018 р. N 3755/ІПК/20-40-13-11-11)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ