Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку сплати податків із зарплати працівників, які мають роз’їзний характер праці

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 15.08.2018 р. N 3545/6/99-99-15-01-15/ІПК надала роз’яснення щодо сплати податків із зарплати працівників, які мають роз’їзний характер праці.

Так, у разі якщо юридична особа створює підрозділ із використанням праці найманих осіб за місцезнаходженням (розташуванням) на іншій території, ніж така юридична особа, і не уповноважений нею нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб, то цей податок, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, юридична особа перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу (п.п.168.4.3 ПКУ).

Водночас, ПДФО з заробітної плати працівників, постійне місце роботи яких трудовим договором (контрактом) зазначається в головному підприємстві, і які мають роз'їзний (пересувний) характер праці, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням основного підприємства.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 15.08.2018 р. N 3545/6/99-99-15-01-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ