Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо податкового кредиту з ПДВ при придбанні миючих засобів, приладів та інвентаря для прибирання приміщень

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 05.06.2018 р. N 2456/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо порядку формування податкового кредиту з ПДВ у разі здійснення операцій з придбання миючих засобів, приладів, інструментів та інвентаря для проведення прибирання приміщень у межах господарської діяльності платника.

Так, суми ПДВ, нараховані (сплачені) платником податку у зв'язку з придбанням, зокрема миючих засобів, приладів, інструментів та інвентаря для проведення прибирання приміщень у межах господарської діяльності, включаються до складу податкового кредиту за умови наявності відповідного документального підтвердження (податкові накладні / розрахунки коригування до таких податкових накладних, зареєстровані в ЄРПН, митні декларації, інші документи, передбачені пунктом 201.11 ПКУ).

При цьому, ДФС у своїй ІПК з норм ПКУ дійшла висновку, що у разі якщо вартість таких придбаних товарів включається до складу вартості оподатковуваних операцій (витрати на придбання відшкодовуються покупцями у складі придбання товарів/послуг, що постачаються платником податку), то нарахування податкових зобов'язань відповідно до пункту 198.5 ПКУ та пункту 188.1 ПКУ не здійснюється. Податкові зобов'язання визначаються за операцією з постачання оподатковуваних товарів/послуг, вартість яких враховує і вартість придбаних товарів.

А у випадку якщо вартість придбаних товарів не включається до складу вартості оподатковуваних операцій, то нараховуються податкові зобов'язання згідно з пунктом 198.5 ПКУ.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 05.06.2018 р. N 2456/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про оподаткування ПДВ»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ