Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку складання розрахунку коригування до податкової накладної в разі збільшення кількості позицій найменувань товарів/послуг

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 27.10.2017 р. N 2417/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо порядку складання розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в разі збільшення кількості позицій найменувань товарів.

Фахівці нагадали що Форму та Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 N 1307, (далі - Порядок N 1307).

Відповідно до пункту 21 Порядку N 1307 у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до статті 192 ПКУ постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.

Згідно з формою додатка 2 до податкової накладної у графі 1 розділу Б розрахунку коригування "N з/п рядка податкової накладної, що коригується" зазначається порядковий номер рядка податкової накладної, який коригується.

На підставі вищенаведеного фахівці дійшли висновку, що у разі необхідності збільшення кількості позицій найменувань товарів/послуг у податковій накладній, платник податку складає нову податкову накладну із зазначенням у ній таких нових позицій та дати складання, що відповідає даті настання першої події за такою операцією, та зобов'язаний зареєструвати таку накладну в ЄРПН.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 27.10.2017 р. N 2417/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про оподаткування ПДВ»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ