Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про порядок обліку платників збору за забруднення навколишнього природного середовища за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення та подання звітності і сплату збору

З 31 липня 2009 року об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої територіальної громади, виключено з визначення платників збору.

Пунктом 9.2 Порядку N 80 визначено, що платник податків зараховується органами ДПС до категорії платників окремих податків за місцезнаходженням, зокрема, його підрозділів, розташованих на територіях інших територіальних громад, ніж платник податків. Об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що були самостійними платниками збору за забруднення навколишнього природного середовища до бюджетів до 31 липня 2009 року, повинні були звернутись до органів ДПС де вони зареєстровані з заявою про зняття їх з обліку як платника окремих видів податків.

Платник збору починаючи з 31 липня 2009 року, до складу якого включені об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, які розташовані на території іншої територіальної громади, і здійснюють викиди пересувними джерелами забруднення, подає податкові розрахунки та сплачує збір за забруднення навколишнього природного середовища, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення, за місцезнаходженням об'єднань, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів.

Таким чином, платник збору (головне підприємство) зараховується в органах ДПС за місцезнаходженням своїх об'єднань, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів як платник окремого податку - збору за забруднення навколишнього природного середовища, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення. Податкова звітність складається, подається та збір сплачується платником збору за місцезнаходженням об'єднань, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів.

(Лист ДПАУ «Про порядок обліку платників збору за забруднення навколишнього природного середовища за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення та подання звітності і сплату збору» від 24.09.2009 р. N 20856/7/15-0817)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ