Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо відображення коригування митної вартості товару за рішенням суду в податковій звітності з ПДВ

Головне управління ДФС у м. Києві в індивідуальній податковій консультації від 11.10.2017 р. N2196/ІПК/26-15-12-01-18 пояснила про порядок відображення в податковій звітності з ПДВ за рішенням суду коригування митної вартості товару.

Так, у випадку, коли після митного оформлення товарів, поміщених у митний режим імпорту, та включення сплаченої при ввезенні таких товарів суми ПДВ до складу податкового кредиту змінюється величина митної вартості цих товарів (зменшення митної вартості за рішенням суду), коригування податкового кредиту, що проводиться у зв'язку зі зміною митної вартості товарів, відображається на підставі аркуша коригування до митної декларації у рядку 11.1 та/або 11.2 податкової звітності з ПДВ зі знаком "мінус".

При цьому податкова накладна або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних не реєструється.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у м. Києві від 11.10.2017 р. N2196/ІПК/26-15-12-01-18 «Про порядок відображення в податковій звітності з ПДВ за рішенням суду коригування митної вартості товару»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ