Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування по операціях з безоплатної передачі від неприбуткової організації прибутковій

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 16.11.2017 р. N 2623/6/99-99-15-02-02-15/ІПК розглянула лист щодо коригування фінансового результату до оподаткування по операціях з безоплатної передачі від неприбуткової організації прибутковій та повідомила про наступне.

Безоплатне отримання необоротних активів визнається доходом при визначенні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку.

У разі отримання платником податку необоротних активів (трансформаторної підстанції та кабельної лінії) від неприбуткової організації, внесеної до Реєстру неприбуткових установ та організацій на дату такої передачі, на безоплатній основі, різниця відповідно до пп. 140.5.4 ПКУ не виникає.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 16.11.2017 р. N 2623/6/99-99-15-02-02-15/ІПК «Податкова консультація»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ