Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування податком на прибуток доходів представництва нерезидента

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 06.11.2017 р. N 2518/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо оподаткування податком на прибуток доходів представництва нерезидента.

Так, якщо постійне представництво шляхом прямого підрахунку не може визначити суму прибутку, отриманого із джерелом його походження з України, зокрема, через понесення нерезидентами витрат, які пов’язані з діяльністю представництв як в Україні, так і за її межами (об’єкти інтелектуальної власності, які створені й обслуговуються за межами України), то таке представництво має право визначати оподатковуваний прибуток як різницю між доходом і витратами, визначеними шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7.

Своєю чергою, представництво подає до контролюючого органу, у якому перебуває на обліку, Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7, затверджений наказом Мінфіну від 13.06.2016 р. № 544. Одночасно з Розрахунком постійне представництво подає відповідну фінансову звітність, передбачену п. 46.2 ПКУ.

Під час виплати постійним представництвом нерезидента доходу (прибутку) на користь такого нерезидента податок, визначений відповідно до пп. 141.4.2 ПКУ, не стягується в разі, якщо такий дохід (прибуток), який виплачує представництво нерезиденту, був обкладений податком на прибуток при визначенні доходу (прибутку) із джерелом походження з України від провадження нерезидентом господарської діяльності через своє постійне представництво в Україні згідно з пп. 141.4.7 ПКУ (у т.ч. під час визначення оподатковуваного прибутку шляхом застосування коефіцієнта 0,7).

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 06.11.2017 р. N 2518/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про оподаткування ПДВ роялті та податком на прибуток доходів представництва нерезидента»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ