Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування вартості обіду працівника за ціною нижче собівартості

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 02.08.2017 р. N 1454/6/99-99-13-02-03-15/ІПК пояснила порядок оподаткування ЄСВ вартості обіду працівника за ціною нижче собівартості.

Так, якщо юридичною особою (роботодавцем) за рахунок власних коштів організовується харчування (обіди) для фізичних осіб (працівників), ціна продажу якого є меншою за його собівартість, то різниця, яка виникає між собівартістю організованого харчування та ціною продажу, включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платників податку як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб і військовим збором на загальних підставах.

При цьому оскільки зазначену суму різниці не визначено Переліком видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 р. № 1170, як виплату, що звільняється від нарахування єдиного внеску, то відповідно до Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» сума такої різниці є базою нарахування єдиного внеску.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 02.08.2017 р. N 1454/6/99-99-13-02-03-15/ІПК)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ