Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо виконання законодавства у сфері інформаційних технологій, зокрема, надання хмарних сервісів

Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку в листі від 13.02.2017 р. N 04-21/13-74(34081) розглянув питання щодо виконання законодавства у сфері інформаційних технологій, зокрема, надання хмарних сервісів.

В ході розгляду зазначеного питання були обговорені основні моделі використання та обліку програмного забезпечення (далі - ПЗ) на підприємствах відповідно до законодавства України.

Комітет ВРУ прийшов до висновку, що у випадку надання хмарних послуг, коли вітчизняне підприємство не здійснює придбання ПЗ, а отже, таке ПЗ не може бути віднесено до нематеріальних активів, в обліку та з метою оподаткування платежі за користування таким ПЗ можуть визнаватись лише як роялті.

Відповідно до прийнятого на Комітеті рішення, з метою забезпечення однозначного та кваліфікованого тлумачення посадовими особами ДФС норм ПКУ та Закону України “Про авторське право і суміжні права”, було поінформовано Комітет та органи ДФС про особливості обліку та оподаткування використання ПЗ при наданні хмарних послуг

(Лист комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку від 13.02.2017 р. N 04-21/13-74(34081))


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ