Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо заповнення граф податкової накладної у разі компенсації вартості спожитої електроенергії

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області в індивідуальній податковій консультації від 16.05.2017 р. N 195/ІПК/04-36-12-01-16 пояснив як заповнювати графу податкової накладної у разі компенсації вартості спожитої електроенергії при наданні послуг промислового характеру.

Так податківці роз’яснили, що згідно із п. 16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 N 1307:

- до графи 2 вносяться дані щодо номенклатури товарів/послуг постачальника (продавця);

- до граф 3.1, 3.3 - код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі - ДКПП). Графи 3.1, 3.3 заповнюються на всіх етапах постачання товарів/послуг:

у разі постачання товару заповнюється графа 3.1, в якій зазначається код товару згідно з УКТ ЗЕД;

у разі постачання послуги заповнюється графа 3.3, в якій зазначається код послуги згідно з ДКПП.

У разі складання податкової накладної на повне постачання послуги або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) у повному обсязі, у графі 6 податкової накладної зазначається "1". У разі складання податкової накладної на часткове постачання послуги або на суму попередньої оплати частини вартості послуги у графі 6 зазначається відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу.

В індивідуальній податковій консультації податківці пояснили, що при наданні Виконавцем послуг промислового характеру, складовою яких є вартість спожитої електроенергії, задіяна у виробничому процесі, то мова йде про постачання саме «послуги», а не «товару». При цьому в гр. 3.3 податкової накладної слід зазначати відповідний код послуги згідно з ДКПП.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у Дніпропетровській області від 16.05.2017 р. N 195/ІПК/04-36-12-01-16 «Щодо заповнення граф податкової накладної у разі компенсації вартості спожитої електроенергії при наданні послуг промислового характеру»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ