Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо коригування податкових зобов'язань з ПДВ, нарахованих при отриманні послуг від нерезидента

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації України від 06.06.2017 р. N492/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо відображення платником ПДВ - отримувачем послуг, які постачаються нерезидентом, місце постачання яких розташоване на митній території України, коригування податкових зобов'язань, нарахованих при отриманні послуг від нерезидента, у податковій звітності з ПДВ.

Так, у разі виникнення підстав для коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту, визначених статтею 192 ПКУ, отримувачем послуг - платником ПДВ до податкової накладної, складеної у зв'язку з отриманням від нерезидента послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, складається розрахунок коригування, який залишається у такого отримувача послуг.

У рядках 6 розділу I "Податкові зобов'язання" та 13 розділу II "Податковий кредит" податкової декларації з ПДВ, яка подається за звітний (податковий) період, у якому складено такий розрахунок коригування, одночасно відображаються підсумкове значення (зі знаком "+" або "-") обсягів нарахувань послуг, отриманих від нерезидента на митній території України.

При цьому у додатку 1 (Д1) відображенню підлягають лише обсяги коригування послуг, отриманих від нерезидента на митній території України.

(Індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 06.06.2017 р. N 492/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про оподаткування ПДВ»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ