Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку оподаткування ПДВ послуг, пов'язаних з транзитним перевезенням вантажів

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області в індивідуальній податковій консультації від 17.05.2017 р. N 221/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо порядку оподаткування ПДВ послуг, пов'язаних з транзитним перевезенням вантажів.

Так, з метою застосування пункту 197.8 ПКУ при наданні послуг, пов'язаних із транзитним перевезенням вантажів, однією зі сторін договору, на підставі якого надаються такі послуги, повинен бути вантажовласник (отримувач транзитних послуг).

В той же час, послуги, які надаються сторонніми організаціями та на підставі окремих договорів підприємству, що надає послуги, пов'язані з транзитним перевезенням вантажів, не звільняються від оподаткування ПДВ на підставі пункту 197.8 ПКУ.

Водночас податківці в наданій індивідуальній податковій консультації наголосили, що згідно зі статтею 36 ПКУ платники податку зобов'язані самостійно декларувати свої податкові зобов'язання та самостійно визначати відповідність здійснюваних ними операцій тим, які перелічені в ПКУ.

(Індивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у Дніпропетровській області від 17.05.2017 р. N 221/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про оподаткування ПДВ»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ