Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо врахування переплати з податку на прибуток іноземних юридичних осіб

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби в індивідуальній консультації від 18.05.2017 р. N 258/ІПК/28-10-01-03-11 надала роз’яснення щодо врахування переплати з податку на прибуток іноземних юридичних осіб в оплату грошового зобов'язання з цього податку при виплаті доходу нерезиденту без заяви платника.

Так, податківці роз’яснили, що особа, яка здійснила виплату доходу нерезидентові, повертає йому різницю між сумою податку, яка була утримана, та сумою, належною до сплати відповідно до міжнародного договору України, після отримання копії рішення контролюючого органу про повернення суми надміру сплачених грошових зобов'язань або після зарахування коштів від відповідного органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Кошти, які за рішенням контролюючого органу повинні повертатись особі, яка зайво утримала податок з доходів нерезидента, можуть бути зараховані в рахунок сплати інших податкових зобов'язань такої особи за її письмовою заявою, яка подається під час розгляду заяви нерезидента про повернення надміру утриманих сум податку. У цьому разі висновок про повернення надміру сплаченої суми податку до відповідного органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, не надсилається.

Таким чином, врахування наявної переплати з податку на прибуток іноземних юридичних осіб в оплату грошового зобов'язання з цього податку при виплаті доходу нерезиденту без заяви платника не передбачено.

(Індивідуальна податкова консультація Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 18.05.2017 р. N 258/ІПК/28-10-01-03-11 «Щодо врахування переплати з податку на прибуток іноземних юридичних осіб в оплату грошового зобов'язання з цього податку при виплаті доходу нерезиденту без заяви платника»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ