Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з відшкодування замовником послуг

Державна фіскальна служба України в листі від 10.02.2017 р. N 2734/6/99-99-15-03-02-15 надала роз’яснення щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з відшкодування замовником послуг витрат виконавця на відрядження спеціалістів, залучених для виконання таких послуг.

Так, відповідно до пункту 185.1 ПКУ об'єктом оподаткування ПДВ є, зокрема, операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких відповідно до статті 186 ПКУ розташоване на митній території України.

Фахівці ДФСУ в листі наголошують, що витрати виконавця на відрядження спеціалістів, задіяних при наданні послуг, здійснені ним в межах договору про надання послуг, є витратами по забезпеченню виконання складових частин загального обсягу послуги, а тому є складовою частиною вартості послуги, операція з постачання якої є об'єктом оподаткування ПДВ відповідно до пункту 185.1 ПКУ.

Таким чином, при отриманні виконавцем оплати частини вартості послуг у розмірі понесених ним витрат на відрядження спеціалістів для надання відповідних послуг, такий виконавець послуг згідно з пунктом 201.1 ПКУ повинен скласти податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) у встановлений ПКУ термін. Така зареєстрована у ЄРПН податкова накладна для замовника послуг є підставою для включення сум ПДВ, зазначених у ній, до податкового кредиту (пункт 201.10 ПКУ).

(Лист Державної фіскальної служби України від 10.02.2017 р. N 2734/6/99-99-15-03-02-15 «Про розгляд листа»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ