Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо утримання податку на доходи нерезидента, отримані таким нерезидентом в Україні від продажу корпоративних прав резиденту - фізичній особі

Державна фіскальна служба України в своєму листі від 22.02.2017 р. N 3721/6/99-99-15-02-02-15 розглянула питання щодо утримання податку на доходи нерезидента, отримані таким нерезидентом в Україні від продажу корпоративних прав резиденту - фізичній особі, та зазначила про наступне.

Так, фізична особа - резидент у разі виплати на користь нерезидента - юридичної особи доходів із джерелом походження з України від операцій з продажу корпоративних прав, утримує податок з таких доходів та за їх рахунок у розмірі 15 відсотків, якщо інше не передбачено положеннями міжнародного договору України з країною резиденцією особи, на користь якої здійснюється виплата.

За підсумками податкового (звітного) року, в якому здійснені виплати на користь нерезидента - юридичної особи доходів із джерелом походження з України, фізична особа має подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням Декларацію з податку на прибуток і додаток ПН до неї.

При цьому, оскільки фізична особа - резидент, який здійснює на користь нерезидента - юридичної особи виплату доходів і утримує податок з цих доходів, є податковим агентом даного нерезидента, то це фізична особа не має ставати на облік в якості самостійного платника податку на прибуток.

(Лист Державної фіскальної служби України від 22.02.2017 р. N 3721/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ