Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо коригування фінрезультату до оподаткування на різниці за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць

Державна фіскальна служба України в листі від 03.03.2017 р. N 4489/6/99-99-15-02-02-15 надала роз’яснення щодо коригування фінрезультату до оподаткування на різниці за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць.

Так, згідно з пп. 134.1.1 ПКУ об'єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень ПКУ.

Розділом III ПКУ не передбачено різниць для коригування фінансового результату до оподаткування, що виникають за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць, тобто такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку.

(Лист Державної фіскальної служби України від 03.03.2017 р. N 4489/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ