Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо визначення суми щомісячної страхової виплати потерпілим на виробництві

Виконавча дирекція ФСС ТВП в листі від 23.01.2017 р. N 32-06-2 щодо визначення суми щомісячної страхової виплати потерпілим на виробництві зазначила наступне.

Для визначення суми щомісячної страхової виплати застосовується розмір заробітної плати потерпілого, яку потерпілий мав до ушкодження здоров'я, та ступінь втрати професійної працездатності, яка визначається МСЕК у відповідних відсотках. Таким чином, потерпілий має право на отримання страхового відшкодування у розмірі, що дорівнює заробітній платі, яку він мав до ушкодження здоров'я, лише у випадку 100% втрати професійної працездатності.

Також фахівці ФСС з ТВП в листі зазначили, що відділення виконавчої дирекції ФСС ТВП з 01.01.2017 р. перерахують щомісячні страхові виплати потерпілим, у яких цей розмір менший розміру мінімальної заробітної плати у перерахунку на 100 % втрати працездатності, на рівні розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 грудня 2016 року з урахуванням ступеня втрати працездатності.

А з 1 березня 2017 року у разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки за даними центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики, щомісячні страхові виплати будуть перераховані усім потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що мають право на такі виплати.

(Лист Виконавчої дирекції ФСС ТВП від 23.01.2017 р. N 32-06-2)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ