Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування операцій з проведення рекламної акції у вигляді надання (дарування) коштів фізичним особам

Державна податкова адміністрація України розглянула запит <...> щодо оподаткування операцій з проведення рекламної акції у вигляді надання (дарування) коштів фізичним особам, які брали участь у розіграші, шляхом банківського переказу, та повідомляє таке.

- Щодо оподаткування доходів фізичних осіб

Якщо у результаті проведення рекламної акції здійснюються розіграші призів чи виграшів з персоніфікацією одержувача, то вартість таких призів, виграшів є об'єктом оподаткування податком з доходів фізичних осіб і оподатковується за ставкою 30 відсотків, встановленою пунктом 7.3 статті 7 Закону N 889.

- Щодо оподаткування податком на додану вартість

Надання (дарування) коштів фізичним особам у межах проведення повіреним за договором доручення від імені та за рахунок замовника рекламної акції не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість.

Надання послуг з проведення рекламним агентством рекламної акції є об'єктом оподаткування і оподатковується податком на додану вартість у агентства на загальних підставах за ставкою 20 відсотків бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 4.1 статті 4 Закону.

- Щодо оподаткування податком на прибуток

Витрати на безоплатне надання (дарування) коштів шляхом банківського переказу фізичним особам не можна визнати безоплатною роздачею зразків товарів або безоплатним наданням послуг (виконанням робіт) з рекламними цілями. Відповідно такі витрати не відносяться до складу валових витрат.

(Лист ДПАУ «Про розгляд звернення [щодо оподаткування операцій з проведення рекламної акції у вигляді надання (дарування) коштів фізичним особам]» від 04.09.2009 р. N 539/4/16-1510)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ