Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо встановлення розміру посадового окладу у шатному розписі

Міністерство соціальної політики України у листі від 28.12.2016 № 1812/0/101-16/284 надало рекомендації щодо ведення штатного розпису.

Так, у штатному розкладі повинен передбачатися перелік всіх назв посад і професій працівників відповідного підприємства, установи, організації, включаючи вакантні посади.

Підприємство (установа, організація) на власний розсуд вирішує питання про порядок введення в штатний розклад назв посад (професій), які будуть застосовуватися за потреби.

У штатному розписі назви посад (професій) виписуються з урахуванням кваліфікаційних категорій, розрядів, класів, які передбачені відповідними кваліфікаційними характеристиками.

Міжпосадові співвідношення розмірів посадових окладів установлюються у колективному договорі або іншому локальному документі підприємства в залежності від складності робіт, організаційно-правового рівня посади, функцій, які виконує підрозділ, в якому працює той чи інший працівник, і інших умов праці. При цьому міжпосадові співвідношення можуть установлюватися в певному діапазоні («вилки») окладів. При застосуванні діапазонів («вилок») окладів проводиться атестація працівника, і за результатами атестації встановлюється оклад у межах діапазону за посадою, яку обіймає працівник.

У штатному розкладі доцільно встановити фіксований розмір посадового окладу, а тому в разі, коли колективним договором чи іншим документом з оплати праці встановлено «вилки» за посадами, то за результатами атестації можуть бути встановлені в штатному розкладі різні розміри посадових окладів в межах «вилки».

(Лист Міністерства соціальної політики України від 28.12.2016 р. N 1812/0/101-16/284)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ