Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку складання розрахунку коригування до податкової накладної, яка була складена на кінцевого споживача

Державна фіскальна служба України в листі від 23.12.2016 р. N 27795/6/99-99-15-03-02-15 «Про розгляд листа» надала роз’яснення щодо порядку складання та реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) розрахунку коригування до податкової накладної, яка була складена на кінцевого споживача (неплатника ПДВ) помилково.

Так, податківці нагадали, що у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг складається розрахунок коригування до такої податкової накладної.

Розрахунки коригування, складені платником податку до податкових накладних, що не видаються отримувачу, що складені до 1 лютого 2015 року, а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, підлягають реєстрації в ЄРПН таким платником податку.

Таким чином, у випадку помилкового складання податкової накладної за операцією з постачання товарів/послуг кінцевому споживачу (неплатнику ПДВ), яка фактично не відбулася, та реєстрації такої накладної в ЄРПН, платник податку з метою виправлення допущеної помилки має право скласти розрахунок коригування до помилкової податкової накладної. Такий розрахунок коригування складається на дату виявлення помилки та підлягає реєстрації в ЄРПН таким платником податку.

(Лист Державної фіскальної служби України від 23.12.2016 р. N 27795/6/99-99-15-03-02-15 «Про розгляд листа»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ