Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо відображення у складі фінансового результату до оподаткування операцій з придбання продуктів харчування та товарів господарського призначення (засобів гігієни)

Державна фіскальна служба України в листі від 23.12.2016 р. N 27819/6/99-99-15-02-02-15 надала роз’яснення щодо відображення у складі фінансового результату до оподаткування операцій з придбання продуктів харчування та товарів господарського призначення (засобів гігієни).

Так, такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку при визначенні фінансового результату до оподаткування, оскільки розділом III "Податок на прибуток підприємств" ПКУ не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці по операціях з придбання продуктів харчування та товарів господарського призначення (засобів гігієни).

Суми ПДВ, нараховані (сплачені) платником податку у зв'язку із забезпеченням працівників платника податку харчуванням та товарами господарського призначення (засобами гігієни), включаються до складу податкового кредиту за умови наявності відповідного документального підтвердження (податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних, зареєстровані в ЄРПН, митні декларації, інші документи, передбачені п. 201.11 ПКУ).

Якщо вартість зазначених товарів включається до складу витрат та, відповідно, до вартості товарів/послуг, операції з постачання яких є об'єктом оподаткування та пов'язані з отриманням доходів, ці товари визнаються такими, що призначаються для використання/використані в господарській діяльності, і додаткового нарахування податкових зобов'язань за правилами, встановленими п. 198.5 ПКУ, не здійснюється.

(Лист Державної фіскальної служби України від 23.12.2016 р. N27819/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ