Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування процентів за борговими зобов'язаннями, що виникли за операціями з пов'язаними особами – нерезидентами

Державна фіскальна служба України в листі від 09.12.2016 р. N 26765/6/99-99-15-02-02-15 щодо оподаткування процентів за борговими зобов'язаннями, що виникли за операціями з пов'язаними особами – нерезидентами повідомила про наступне.

В разі перевищення суми боргових зобов'язань перед особами-нерезидентами над сумою власного капіталу платника податку більш ніж в 3,5 раза (для фінансових установ та лізингових компаній - більш ніж в 10 разів), процентні витрати за такими зобов'язаннями відображаються за спеціальними правилами.

Згідно з цими правилами процентні витрати на користь пов'язаних осіб-нерезидентів для цілей оподаткування враховуються у сумі, що не перевищує 50 відсотків суми фінансового результату до оподаткування, фінансових витрат та суми амортизаційних відрахувань за даними фінансової звітності звітного податкового періоду, в якому здійснюється нарахування таких процентів.

Процентні витрати на користь непов'язаних осіб та пов'язаних осіб-резидентів не підлягають коригуванню відповідно до п. 140.2 ПКУ.

(Лист Державної фіскальної служби України від 09.12.2016 р. N 26765/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ