Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про подання фінансової звітності

Міністерство фінансів України в листі від 14.08.2016 р. N 31-11410-07-10/23534 надав деякі роз’яснення щодо подачі фінансової звітності.

Так, Міністерство фінансів України нагадало, що відповідно до п. 9 П(С)БО 6 «Виправлення помилок і зміни у фінансових звітах», облікова політика може змінюватися, тільки якщо:

- змінюються статутні вимоги;

- змінюються вимоги органу, який затверджує П(С)БО;

- зміни забезпечать достовірне відображення подій чи операцій у фінансовій звітності підприємства.

Згідно з п. 3.2 Методичних рекомендацій щодо облікової політики підприємства, затверджених наказом Мінфіну від 27.06.2013 р. № 635 (далі — Методичні рекомендації), облікова політика може бути змінена, як правило, з початку року.

Відповідно до п. 3.4 Методичних рекомендацій, розпорядчий документ про облікову політику може бути прийнятий як базисний на час діяльності підприємства, до якого за потреби вносяться зміни з визначеного часу.

Таким чином, підприємство може вносити відповідні зміни до розпорядчого документа про облікову політику протягом року з урахуванням вищенаведених норм.

(Лист МФУ від 14.08.2016 р. N 31-11410-07-10/23534 «Про подання фінансової звітності»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ