Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо утримання податку на доходи фізичних осіб та військового збору з сум, витрачених керівником організації під час відрядження за кордон

Головне управління ДФС у м. Києві у листі від 13.10.2016 р. N 22230/10/26-15-13-01-12 надало роз’яснення з приводу утримання податку на доходи фізичних осіб та військового збору з сум витрачених керівником організації під час відрядження за кордон.

Так, перш за все слід пам’ятати, що витрати здійснені у зв’язку з відрядженням, що не підтверджені відповідними документами (крім добових витрат), не відшкодовуються.

Але у разі, якщо за рішенням керівника підприємства дані втрати будуть відшкодовані, то сума такого відшкодування буде вважатися додатковим благом відповідно до п.п. «г» п.п. 164.2.17 Податкового кодексу України та включатися до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Таким чином, витрати, здійснені керівником підприємства у зв’язку з відрядженням, що не підтверджені відповідними документами (крім добових витрат), або сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах.

Також фахівці фіскальної служби у листі нагадали, що дохід, отриманий платником податку як додаткове благо  відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «126».

(Лист Головного управління ДФС у м. Києві від 13.10.2016 р. N 22230/10/26-15-13-01-12 «Щодо утримання податку на доходи фізичних осіб та військового збору з сум, витрачених керівником організації під час відрядження за кордон»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ