Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій із ліквідації транспортного засобу

Головне управління ДФС у м. Києві у листі від 27.09.2016 р. N 21210/10/26-15-12-01-18 надало роз’яснення щодо порядку оподаткування податком на додану вартість операцій із ліквідації транспортного засобу і повідомило про наступне.

На думку фахівців фіскальних органів, якщо основний засіб, при придбанні якого сформований податковий кредит, був пошкоджений у результаті несанкціонованого втручання невідомих осіб і у подальшому його неможливо використати у господарській діяльності, платник зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ.

А саме — скласти не пізніше останнього дня звітного періоду, в якому встановлено факт пошкодження основного засобу, і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зведену податкову накладну.

При цьому базою оподаткування є балансова (залишкова) вартість такого засобу на початок звітного періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів — виходячи зі звичайної ціни).

(Лист Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27.09.2016 р. N 21210/10/26-15-12-01-18 «Щодо порядку оподаткування податком на додану вартість операцій із ліквідації транспортного засобу»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ